چگونه بهترین دیوارپوش را انتخاب کنیم؟

معرفی زیر گلویی 6 سانت طرح سنگ
معرفی زیر گلویی 6 سانت طرح سنگ
آذر 4, 1399
دیوارپوش تو پر پلی استایرن
دیوارپوش تو پر پلی استایرن
آذر 4, 1399

چگونه بهترین دیوارپوش را انتخاب کنیم؟

دیوارپوش یکی از مهمترین و پرکاربردترین محصولات دکوراسیون داخلی است. اگر بدنبال نو کردن چهره ی دکوراسیون داخلی منزل و یا اداره ی خود هستید قطعا یکی از اساسی ترین کارها, نو کردن دیوار های دکوراسیون داخلی شما میباشد. برای بخشیدن چهره ای جدید به دیوار های دکوراسیون داخلی منزل و اداره راه های زیادی وجود دارد. رنگ و کاغذ دیواری از جمله قدیمی ترین راه ها برای نو کردن دیوار میباشد. اما امروزه رنگ در صنعت دکوراسیون داخلی محبوبیت خود را از دست داده است. زیرا رنگ طول عمر بسیار کوتاهی دارد . دیوارپوش ها صنعت جدید در دکوراسیون داخلی میباشند که بسیار محبوب بوده.

دیوارپوش

دیوار پوش ها دارای نصب بسیار آسان و سریع میباشند. یعنی شما در کمترین زمان ممکن میتوانید چهره ی دکوراسیون داخلی خود را تغییر دهید. بر عکس رنگ که پروسه ی بسیار طولانی در تغییر چهره ی دکوراسیون داخلی را دارد.
همچمین دیوار پوش ها دارای طول عمر به نسبت بالایی برخوردار هستند و مانند رنگ نیاز به تمدید های سالانه نخواهند داشت. تمیز کردن دیوار پوش ها کاری بسیار آسان است و شما میتوانید با تمیز کردن دیوارپوش های خود چهره ای مانند روز اول را به دیوارپوش های خود ببخشید.
دیوارپوش ها دارای رنگهای بسیار زیبا و متنوعی میباشند پس از نظر انتخاب رنگ برای دیوارپوش های خود هیچ گونه نگرانی نداشته باشید. همچنین طرح های موجود در بازار برای دیوارپوش ها بسیار وسیع است و شما میتوانید با انتخاب یکی از این طرح های زیبا در دیوار پوش چهره ای جذاب و خواستنی را به دکوراسیون داخلی خود ببخشید.

از نظر جنس هم دیوار پوش ها دارای جنس های بسیار متنوعی میباشند که از معروفترین و پرطرفدارترین جنس های دیوار پوش میتوان به دیوارپوش پلی استایرن و دیوارپوش پی وی سی اشاره کرد.

دیوارپوش پلی استایرن همانطور که از اسمش پیداس از جنس پی وی سی بوده و از خانواده ی پلاستیک ها میباشد. طرح و رنگ دیوارپوش پلی استایرن بسیار زیاد است و همچنین دیوارپوش پلی استایرن هیچ گونه محدودیتی در جهت استفاده در دکوراسیون داخلی را ندارد. دیوارپوش پی وی سی به راحتی و با انواع مواد شوینده و آب قابل تمیز کردن میباشد.

دیوارپوش طرح سنگ
شاید به عنوان یک خریدار دیوارپوش ،قیمت و زیبایی ظاهری آن تنها معیار انتخاب شما برای خرید آن دیوار پوش باشد،ولی در این مقاله سعی کردیم با معرفی ویژگی‌های یک دیوارپوش خوب با مطرح کردن این نکات مهم در انتخاب بهترین دیوارپوش به انتخاب صحیح شما در پوشش منزل خود کمک کنیم:
پاکیزگی و تمیز بودن محل برای همه افراد مهم میباشد و بنابراین باید دیوارپوشی را انتخاب کرد که به راحتی بتوان آن را با آب و یا هرنوع مواد شوینده تمیز کرد و در عین حال مشکلی هم برای محصول دیوارپوش پیش نیاید. علی رغم اینکه خوب می دانید دیوارپوشهایی که ازجنس چوب و یا دیوارپوش MDF هستند در مقابله با آب باد کرده و ظاهر بدی پیدا می‌کند. قابل ذکر است دیوارپوش پلی استایرن این قابلیت را به خودی خود دارند و این مهم در بیمارستان ها و ادارات به خاطر شستشوی دائم و نظافت روزانه با آب بسیار حائز اهمیت می باشد.
یک دیوارپوش خوب باید به نحوی باشد که با ضربه خوردن ناشی از وسایل منزل،کمد و قفسه و یا حتی بازی بچه ها آسیبی نبیند. بنابراین دیوارپوش توپر از این لحاظ مقاوم در برابر ضربه و بهتر از دیوارپوشهای تو خالی بوده و به هیچ عنوان در برابر ضربه سوراخ و یا شکسته نمی شوند و مشکلی که به جهت شکستگی قسمتی از دیوارپوش به زیبای منزل یا محل وارد میشود را در دیوار پوش های توپر نمی توان دید.
همه افراد و به خصوص خانم‌ها به هیچ عنوان با حشرات موذی داخل منزل کنار نمی‌آیند . دیوارپوشهای چوبی ،خود زمینه حضور حشرات از جمله موریانه را در منزل فراهم کرده و دیوارپوش های توخالی هم به خاطر داشتن حفره های شبکه ای در پشت خود زمینه‌ساز لانه سازی این حشرات می باشند و باز هم بخاطر ضدحشره بودن پلی استایرن و توخالی نبودن آنها بهترین گزینه همان دیوارپوش توپر و یا دیوارپوش پلی استایرن هست.

دیوارپوش دکومکس
اطمینان از محصول و اعتماد به پشتوانه آن شرکت امری جدا نشدنی در خرید همه افراد است.برای اطمینان خاطر از خرید خود به استاندارد و گواهینامه های ایزوی هر شرکت توجه کنید.همین که شرکتی گواهینامه مدیریت کیفیت را گرفته باشد خیالتان راحت باشد به خاطر اینکه بقیه ی کارها را نماینده شرکت ایزو در آن کارخانه انجام خواهد داد تا اصل مهم کیفیت محصول نه تنها افول نکرده باشد بلکه رشد روز افزون خود را داشته باشد . همچنین در مورد اعتماد به شرکت لطفآ به مثال زیر توجه کنید:
فرض کنید شما یک ساختمان ۵ طبقه ساخته و میخواهید آن را دیوارپوش کنید.پس از انتخاب رنگ مورد نظر سه طبقه را دیوارپوش میکنید و کافیست به هر دلیلی وقفه ای بین دو طبقه دیگر بیفتد و پس از گذشت این مدت زمان دو مرتبه به آن شرکت مراجعه و رنگ انتخابی را درخواست می کنید و در کمال تعجب با پاسخ عدم موجودی فروشنده روبرو می شوید. پس اطمینان از موجود بودن محصول خود نه برای مدت چند ماه بلکه حتی بعد از چند سال هم بسیار مهم می باشد زیرا ممکن است مثلا شما پس از دو سال به یک شاخه از همان کد رنگ برای منزل خود نیاز پیدا کنید.درهرحال شرکت موظف است نیاز شما را برآورده سازد و این امر تنها در شرکت های تولیدکننده بنام و دارای دپوی مناسب از رنگ و جنس مورد نظر تحقق می یابد.

پوشش هر نوع سلیقه: دیوارپوش خوب باید انواع طرح و رنگ ها و حتی سایز ها را در سبد خود داشته باشد.
دیوارپوش ۲۰ سانت و دیوارپوش 30 سانت از متداولترین سایزهای دیوارپوش میباشد و مهم اینکه ارتفاع دیوار پوش ها معمولاً 20/3 متر می باشد ولی به جهت عدم دورریز دیوارپوش ها ،شرکتی که بتواند بنا به خواسته مشتری،ابعاد سفارشی تولید کند بسیار حائز اهمیت است زیرا هم از لحاظ هزینه‌ای و هم از لحاظ زیبایی ظاهری دیوارپوش، بسیار نقش بسزایی دارد. طرح های سنگی، چوبی، فانتزی، برجسته( سینکرونایز)،سه بعدی ،ضدخش و متال از جمله طرح های دیوارپوش می باشد.

دسترسی آسان و سریع: یک شرکت معتبر حداقل در هر استان یک نمایندگی انحصاری از فروش و پشتیبانی محصولات خود را باید داشته باشد تا جهت تهیه و یا هرگونه مشکل با آن شخص در ارتباط باشد
تولیدات کارخانه پارس فریم از جمله دیوارپوش پلی استایرن دارای ویژگی های ضد ضربه بودن به خاطر توپر بودن این دیوار پوش ها(دیوارپوش ضد ضربه) ،ضد آب و قابل شستشو بودن بخاطر جنس پلی استایرن(دیوارپوش ضدآب)،ضد حشره و موریانه به خاطر خاصیت این نوع مواد(دیوارپوش ضد حشره–دیوارپوش آنتی باکتریال)، با تنوع انواع سایز و طرح و با تولید سفارشی از لحاظ تولید دیوارپوش بنا به درخواست مشتری(دیوارپوش سفارشی)و با دپوی مناسب محصولات و رنگهای دیوارپوش می باشد
همچنین کارخانه پارس فریم بزرگترین و کامل ترین سبد انواع قرنیز و ابزارالات تکمیلی از جنس دیوارپوش در ایران را دارا است که طراحان و نصابان هنگام طراحی و نصب می توانند از این ابزار الات تکمیلی برای ایجاد طرحهای زیبا و منحصر به فرد استفاده نمایند

جهت نمایش تمامی دیوارپوش های پارس فریم اینجا کلیک کنید

شماره تماس فروش: 35721095 031 (5 خط)